0%
Fanserwis

O firmie

SERWIS SAMOCHODOWY WARSZAWA

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Radzimy sobie z różnymi rodzajami, markami, a także modelami samochodów. W skład oferty wchodzą głównie usługi charakterystyczne dla ogólnej mechaniki pojazdowej. Nasi specjaliści dokonują szeregu wymian, napraw oraz czynności diagnostycznych. Oprócz standardowych usterek, naprawiane są większe i bardziej skomplikowane awarie.

JAK SERWISOWAĆ SAMOCHÓD

Zamiast pozwalać, aby Twoje usługi mijały, podejmij następujące kroki, aby utrzymać samochód w dobrym stanie, dopóki nie będzie Cię stać na pełny serwis.

01
UMÓWIĆ SIĘ
Fanserwis ułatwił zaplanowanie spotkania online w pobliżu w kilku prostych krokach, łatwy harmonogram dla klientów.
02
WYBIERZ USŁUGĘ
Specjalizujemy się w serwisach samochodowych i mamy ponad 20-letnie doświadczenie w samochodach. Jesteśmy samochodami od pierwszego dnia. Kochamy i szanujemy samochody.
03
POTWIERDŹ PROŚBĘ
Czy Twoja prośba została potwierdzona?
Ogranicz liczbę niepojawień, oszczędzaj czas i skupiaj się na obsłudze klientów to nasze główne kryterium.
04
ODBIERZ SWÓJ SAMOCHÓD
Jest to przegląd pojazdu, który utrzymuje samochód w niezawodnym, bezpiecznym i w pełni sprawnym stanie w oparciu o wytyczne określone przez pojazd.

ZAREZERWUJ USŁUGĘ JUŻ DZIŚ

Dzięki wysokiej jakości częściom na każdą kieszeń, przyjaznemu personelowi przeszkolonemu, aby Twoja wizyta była pouczająca i bezproblemowa.

Cart

Brak produktów w koszyku.