0%
Fanserwis

FAQ

Gdy zapala się kontrolka silnika, może występować wiele problemów. Może to być coś podstawowego, jak luźny korek wlewu paliwa, lub może to być coś poważnego.
Jeśli ciśnienie w oponach jest niskie, może to powodować nierównomierne zużycie opon. Oznacza to, że jedna opona może zużywać się szybciej niż inna, co zmusza do wcześniejszej wymiany wszystkich opon.
Ważne jest, aby często sprawdzać hamulce. Większość ludzi sprawdza hamulce podczas wymiany opon. Jeden z mechaników w naszym centrum serwisowym może sprawdzić grubość klocków hamulcowych, aby upewnić się, że działają one w maksymalnych warunkach.
Klocki hamulcowe należy wymieniać, gdy są zużyte. Jeśli nie wymienisz klocków hamulcowych w odpowiednim czasie, może to poważnie zmniejszyć siłę hamowania. To naraża ciebie i ludzi wokół ciebie na niebezpieczeństwo.
Opony jako główny punkt styku z nawierzchnią podlegają największemu zużyciu. Jest to szczególnie ważne, jeśli używasz pojazdu do jazdy terenowej lub masz napęd na dwa koła, który przenosi większość pracy na określony zestaw kół.
Średnio klocki hamulcowe zaczynają się zużywać po przejechaniu od 20 000 do 30 000 mil, ale istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na tę liczbę. Znajomość znaków, na które należy zwrócić uwagę, pomoże zatem wykryć, kiedy klocki hamulcowe wymagają wymiany.

SPRAWIAMY, ŻE NAPRAWA SAMOCHODÓW JEST BARDZIEJ WYGODNA

Quality car repairs! Steering rack repair, timing belt replacement, engine repair and other works.

WE MAKE AUTO REPAIR MORE CONVENIENT

Whether it be pickup and delivery or a loan car, you should not have stop what you are doing to get the job done, nothing is too hard for us.

ZAREZERWUJ USŁUGĘ JUŻ DZIŚ

Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym zajmującym się świadczeniem fachowych usług związanych z naprawą pojazdów mechanicznych.

REQUEST AN APPOINTMENT ONLINE

After you submit the form, a representative will call you back with the information you’ll need to make an appointment.


    Cart

    No products in the cart.